Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić obišao je danas nekoliko lokacija u opštini Zemun gde su u toku infrastrukturni radovi, kako bi se uverio da sve ide po utvrđenoj dinamici i da se radovi uspešno privode kraju.
Šapić je obišao rekonstrukciju raskrsnice ulica pukovnika Pavlovića i Nove 47, OŠ „Svetislav Golubović Mitraljeta“, radove na izgradnji vodovodne mreže u naselju Šangaj, kao i lokaciju budućeg groblja u Batajnici.
Želeo sam da vidim dokle se stiglo sa realizacijom nekoliko projekata koje smo praktično pre nekoliko meseci počeli da privodimo kraju, a koji su važni za ovaj deo grada. Izgradnja 21,5 kilometara vodovodne mreže u naselju Šangaj je od izuzetne važnosti za život svih stanovnika tog naselja i ako bude sve u redu, više od 1.600 porodica dobiće priključke. To će suštinski da promeni kvalitet svakodnevnog života ovih žitelja. Radovi se odvijaju prema planu i ljudi mogu da očekuju njihov završetak u roku„, rekao je Šapić.